Salvio Hexia Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Salvio Hexia Rpg

Korktuğun karanlık mı yoksa içinde saklı olanlar mı?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

dione elite

YazarMesaj
Dione Elite
I. Sınıf Gryffindor
I. Sınıf Gryffindor
Dione Elite

Asa : Deniz Kızılı
Lakap : Ner

dione elite Empty
MesajKonu: dione elite   dione elite EmptyPerş. Ocak 05, 2012 8:05 pm

Ad Soyad : Dione Elite
İstediği yetenek: Zihinfendar
Örnek RP:
Birkaç gündür beklediği esinti, öğlene doğru gri bulutlarla gelmişti. Dione pencereye burnunu dayamış yürüyen insanları el ele tutuşurken görüyordu ki birden ağaçta ki seyrek yaprakların hafiften kımıldadığını gördü. Mutlu olmasına rağmen içinde hala bir burukluk yaşatıyordu. Sokaktaki insanların her biri ayrı bir gülümseme ayrı bir sevinçle hızlıca yürüyor, konuşuyor bazıları ise bir köşeye çekilmiş sanki Dione'a nispet yapar gibi aşk yaşıyordu. Dayanamadı sokağa attı kendisi tabi beklediği esinti eşlik etti ona. Ayaklarının götürdüğü yere gider ya insan o kalbinin götürdüğü yere gitti farkında olmadan. Eski de olsa sevgilisinin yanına... Hatta onun sesini duymak umuduyla kapısını bile çalmıştı çoktan. Kapıyı açan kimse olmadığı için içten içe delikten onun olduğunu görünce kapıyı açmak istemedi diye düşündü. Tam vazgeçip arkasını dönmüştü ki hep o filmler de heyecan dolu sahneler gibi burun buruna geldi onunla.
Söyle ! dedi.
Hala istiyor musun geri dönmemi ?!
Bir zamanlar sadece ufacık bir kıskançlık tartışması ufacık bir yanlış anlaşılma yüzünden terk etmişti onu.

Uzun bir sessizliğin ardından gözlerinden küçük küçük damlalar süzüldü yanaklarına doğru ama o kadar azdı ki o hep eklediği esinti dudaklarına ulaşmasına izin vermedi. Sinirlenmişti Dione, artık bir cevap verir diye bekledi ama o hala gözlerinin içine bakıyordu genç kızın. Öyle ki ağzını oynatmamasına rağmen sesini duyuyordu onun.
Nasıl olur ? diye geçirdi içinden...

Sen hiç gelmedin. Sen gittiğini sandın ama hiç gelmedin hiç benimle değildin ! Şimdi sana nasıl güveneyim ? Gel desem ne olacak, kal desem ne ? Emin değilim gelmeni istiyorum ama sevmeni istiyorum. Özür dilerim seni gerçekten aldattım ama sana yalan söyleyerek kurtulabileceğimi sandım bu beladan yine de inanmadın. İnanmazsın tabi çok acemi bir yalancıyım, özellikle sana karşı. Onun sesi nasıl bu kadar net duyulabilirdi, dudakları bile oynamıyor ?

Tüm bunları duyduktan sonra gerçekleri öğrenmişti. O sırada tüm esinti etkisi kaybetti ve yerini dumanlar çıkaracak bir sıcağa bırakmıştı.

Nasıl olduğunu bilmiyorum ama fikrimi değiştirmeme neden olan şeyler düşündüğünü biliyorum ! Ben gelmiyorum !

dione elite
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dione Elite
» dione arıyor...