Salvio Hexia Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Salvio Hexia Rpg

Korktuğun karanlık mı yoksa içinde saklı olanlar mı?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Salvio Hexia I. Bölüm: Slytherin'in Kolyesi

YazarMesaj
Llumaris Ragnhild
Karanlık Lord | Yönetici
Karanlık Lord | Yönetici
Llumaris Ragnhild

Lakap : ?

Salvio Hexia I. Bölüm: Slytherin'in Kolyesi Empty
MesajKonu: Salvio Hexia I. Bölüm: Slytherin'in Kolyesi   Salvio Hexia I. Bölüm: Slytherin'in Kolyesi EmptyÇarş. Ocak 04, 2012 6:09 pm

Salazar’s Hollow
“Korktuğun karanlık mı yoksa içinde saklı olanlar mı?”

Tanıdıktı hepsine sessizliğin verdiği rahatsız edici his, kan rengine bulanmış ayın maskelerine vuran yansıması. Rüzgar bile korkuyordu gördüğü muazzam güç karşısında, tek bir çıt çıkartacak kadar bile esemiyordu. Titriyordu ağaçlar, saklanıyordu orman canlıları. Ölümün keskin nefesinden korkuyordu hepsi, karanlıkların en yücesinden korkuyorlardı. Karanlıkların en yücesinin ise aklında öldürmekten daha fazlası vardı. Daha fazlasını istiyordu doyumsuz gözleri, sınırsız gücün verdiği zevki iliklerine kadar hissetmek istiyordu. Göz bebeklerinde ki ışığın sönmesini; ölümün, aciz ruhu bedenin dudaklarından çekip götürmesini izlemekten bile daha fazla heyecan vericiydi burada olmasının sebebi. Maskeli askerlerini buraya çağırmasının sebebi, herkesin düşündüğünden daha fazlasıydı. Saklı olanı istiyordu; hem de kendisiyle boy ölçüşebilecek kadar güçlü olan bir yerde saklı olanı. Slytherin’in kolyesini...

Öz oğlunun çenesini kavramıştı uzun parmaklarıyla Karanlık Lord, kendi başınıda oğlunun yüzüne iyice yaklaştırmıştı. Gözlerine bakıyordu dikkatlice, kendi gözlerinde ki nefreti görmeye çalışrcasına bakıyordu. Achille’in gözlerinde ise korku vardı, bu kadar insanı emrinde çalıştıran ve yüzlerce belki binlerce kişinin ölümünde imzası olan babasına karşı duyduğu en yoğun duygu.

Karanlık Lord, gecenin sessizliğini delercesine “Vittorie... Kolyenin, Hogwarts’ta olduğuna emin misin?” demişti. Vittorie, ölüm yiyenler arasında maske takmayan tek kişiydi. Karanlık Lord’un kız kardeşi olmanın böyle bir ayrıcalığı vardı. “Evet, lordum, kolye Hogwarts’ta ama Achille’i Hogwarts’a göndermek ne kadar doğru bir karar?” diye cevap vermişti Vittorie. Karanlık Lord, suratını bir anda kız kardeşine çevirerek “Sessizlik!” diye çıkışmıştı. Vittorie, birkaç adım geriledikten sonra başını önüne doğru eğmişti. “Bunu yapabilecek tek kişi o, bana ait olanı tekrar bana getirebilecek tek kişi oğlum” dedikten sonra tekrar Achille’in yüzüne doğru dönmüştü Karanlık Lord. “Bunu yapabilirim, bana güvenebilirsin... Baba...” demişti Achille, uzun süredir konuşmadığı için sesi çatallı bir şekilde çıkmıştı. Kelimelerini bitirdikten sonra sadece yutkunabilmişti boğazında ki acı hissini yok edebilmek için.

Salvio Hexia I. Bölüm: Slytherin'in Kolyesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Salvio Hexia I. Bölüm: Slytherin'in Kolyesi Yorumlarınız
» Salvio Hexia Rpg Kuralları